sesja (22)

Indywidualne warsztaty makijażu

Witajcie! Dziś trochę o lekcjach makijażu indywidualnego, czyli idealnie pasującego do Was, do Waszego typu urody.

Warsztaty które prowadzę trwają ok 4 godziny, a w ich trakcie, pokazuję krok po kroku, w jaki sposób należy postępować z kosmetykami, aby wydobyć i podkreślić atuty Waszej urody :)

Na zdjęciach Ania , jedna z moich niedawnych kursantek :)

IMG_0738

Spotkanie rozpoczynamy zwykle od rozmowy na temat pielęgnacji, która jest podstawą makijażu, podpowiadam, jak stosować kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, jakich kolorów powinno się używać i jak je nakładać by podkreślić to, co piękne i ukryć niedoskonałości itp.

IMG_0942

Następnie krok po kroku pod moim okiem zaczynamy wykonywać makijaż, np. ja maluję jedno oko, a Ty drugie, podobnie z resztą twarzy, tak żebyś miała pewność, że rzeczywiście potrafisz sama tak się pomalować.

IMG_0739

Pokazuję jak dobrać odpowiedni makijaż stosownie do okazji, jak go łatwo i sprawnie wykonać, a także jak, gdy jest taka potrzeba, szybko przekształcić go w makijaż wieczorowy. Dokonujemy przeglądu kosmetyków które już posiadasz, ale mam tez ze sobą wszystkie swoje niezbędne kosmetyki i akcesoria. W sytuacji gdy coś z mojego kuferka bardzo przypadnie do gustu, wskazuje miejsca gdzie można je kupić, a niektóre można kupić u mnie od ręki.

IMG_0743

Poniżej zdjęcie Ani w wykonanym przez siebie makijażu :) Pozdrawiam Cię Aniu i dziękuję za zgodę na publikację zdjęć z naszego spotkania!

IMG_0756

A wszystko to w miłej i zupełnie swobodnej atmosferze, przy kawce, czy herbatce oraz pysznym ciachu :) Chcę żebyście czerpały z takich spotkań jak najwięcej i żeby był to dla Was mile i pożytecznie spędzony czas, żebyście poczuły się zadbane i pewne, że od tej chwili same będziecie potrafiły zadbać o siebie. Poczujecie się pewniejsze siebie i będziecie wiedziały co Wam służy i w czym Wam do twarzy i co najważniejsze, będziecie potrafiły to wykorzystać :) !

darmowe_zdjęcia__MG_6521

Serdecznie zapraszam !

W celu dopytania o szczegóły warsztatów proszę o kontakt  :)

Program warsztatów obejmuje m.in.:
– przedstawienie akcesoriów ( kosmetyków kolorowych, pędzli itp.)
– przegląd kosmetyczki klientki
– makijaż dzienny, wieczorowy itd.
– podkreślenie i korekta kształtu brwi, oka i ust
– kolejność wykonywania makijażu
– określenie kształtu twarzy
– odświeżanie makijażu
– dobór makijażu do typu urody
– omówienie pielęgnacji
– dobór kosmetyków