image0
O mnie | Barbara Woźniak Studio Wizerunku
Email
Facebook
Instagram

O mnie

Z wykształcenia jestem licencjonowanym kosmetologiem, a z zamiłowania makijażystką, od kilku lat prowadzę własne Studio Wizerunku.

Wiedzę i umiejętności w zakresie sztuki makijażu zdobywałam zarówno w trakcie studiów , jak i przez samodzielne kształcenie, poszukiwanie i kształtowanie stylu pracy w praktyce oraz indywidualne oraz grupowe kursy wizażu m.in. pod okiem cenionych przeze mnie wizażystów: Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek w Pro Makeup Academy w Warszawie, Aleksandry Kołodziejczyk w Krakowie, Joanny Przybylskiej w Ostrowie Wielkopolskim oraz Aleksandry Kaj ,a także poprzez kursy on-line prowadzone przez trenerów ze szkoły Pro Academy School of Makeup we Wrocławiu.

Podczas swojego rozwoju osobistego miałam okazję wykonywać makijaże do różnych sesji zdjęciowych prywatnych, jak i reklamowych np. dla marek Lou Women Fashion, Millash, sklepu Willsoor.pl, Moora.pl, nagrań teledysków, a także w Teatrze Miejskim w Lesznie. Dzięki temu miałam przyjemność poznać i malować takie znane osoby jak m.in. Natalię Siwiec, Edytę Herbuś, Olę Ciupa, Marcelę Margerita Leszczak, Beatę Kawkę, Elżbietę Zającównę, Natalię Janoszek ,Tomasza Ciachorowskiego , Darię Kabała- Malarz. Moje prace przy współpracy ze sklepem internetowym Ladymakeup.pl doczekały się dwukrotnie publikacji w branżowym czasopiśmie MAKE- UP TRENDY,  co było spełnieniem jednego z moich zawodowych marzeń J.

Malowanie innych, jak również przekazywanie tej wiedzy w pracy trenerskiej, dzielenie się moim własnym, wypracowanym przez lata stylem pracy, to dla mnie radość tworzenia wyjątkowej sztuki, obrazów na wyjątkowym „płótnie”. Pokazywanie innym tego piękna, którego czasem w sobie nie zauważają, jak i uczenie innych jak to robić, daje mi dużo radości i spełnienia, realizuje potrzebę współtworzenia i wydobywania piękna na co dzień.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą. To właśnie rodzina zmobilizowała mnie do zmian, rozwoju osobistego i zawodowego, wspiera i kibicuje spełnianiu marzeń :)

Jestem szczęściarą :) !

Kolaże44

Zapisz

Zapisz

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu.