image0
Warsztaty makijażu profesjonalnego | Barbara Woźniak Studio Wizerunku
Email
Facebook
Instagram

Warsztaty makijażu profesjonalnego

Kurs przeznaczony jest dla osób chcących się doszkolić, uporządkować swoją wiedzę, jak również dla początkujących chcących sprawdzić swoich sił w zawodzie wizażysty.

Nauka jednego typu makijażu to jedno spotkanie 4 -4,5 godzinne ( czasami trochę się przedłuża, więc warto zarezerwować sobie na wszelki wypadek odrobinę zapasu czasu), podczas którego ćwiczymy krok po kroku każdy etap wybranego typu makijażu. Podczas warsztatów ćwiczymy perfekcyjny makijaż twarzy, techniki korygowania, konturowanie na mokro i sucho, techniki rozświetlania twarzy, dekoltu, obojczyków, rysowanie kresek eyelinerem, makijaż brwi, techniki nakładania różnych typów cieni, przyklejanie sztucznych rzęs ( kępek lub na pasku), pokazuję jak korygować opadające powieki, jak i gdzie nakładać róż, zdradzam różne przydatne triki makijażowe i swój wypracowany przez lata styl pracy.

Omawiamy również odpowiednią pielęgnację, czyli prawidłowe przygotowanie cery do makijażu oraz niezbędne kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, a także pędzle i inne akcesoria niezbędne w pracy wizażysty.

Na zakończenie wykonuję zdjęcia które wysyłam po warsztatach, pokazuję też jak zrobić je tak, by piękne pokazały naszą pracę.

Po zakończonej pracy kursantka otrzymuje dyplom ukończenia kursu

Dodatkowo w formie mailowej wysyłam:

– skrypt warsztatowy

– przykładową kartę makijażu próbnego

– wzór zgody na publikację zdjęcia makijażu w Internecie

Podczas jednego spotkania wykonujemy jeden wybrany przez kursantkę typ makijażu. Typ makijażu nie ma wpływu na cenę szkolenia. 1 spotkanie = 1 makijaż.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu.

*Ważne-  Kursantka przyjeżdża na warsztaty ze swoją modelką .

Przykładowe kursy :

– Glow Makeup 

– Bridal look – Makijaż ślubny

– Makijaż „Lady” – makijaż kobiety dojrzałej

– Smokey eyes

– Cut Crease

– Cat Eyes – czyli makijaż typu „kocie oko”

– French Look – czyli perfekcyjna kreska i czerwone usta – tzw. makijaż francuski

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na warsztaty